• Nativny KET

    , Autor: Nika31

    Dobrý deň som v nativnom cykle KET po pichnuti ovitrelle beriem 1x1 večer progestanelle 200mg a clexane 0,4 1x1 večer.Je táto hodnota progesterónu dostatočná všade čítam že ženy berú ráno aj večer progesterón.Este sa chcem opýtať beriem vitamíny Pinkfertil plus pred stimuláciiou aj po odbere môžem ich brať aj po vklade? ( Mali by obsahovať vitamíny ale aj alchemilku,vitex atď.)

    Dobrý deň, management asistovanej reprodukcie je v plnej réžii lekárov centier asistovanej reprodukcie. Ak Vám boli predpísané a odporúčané spomínané preparáty v danej schéme, postupujte podľa odporúčaní. Osobne si myslím, že spomínané vitamíny nie je potrebné užívať, aj tak Vám budú po vklade predpísané preparáty, ktoré budete užívať. Najvhodnejšie je sa informovať u lekárov centra asistovanej reprodukcie, kde ste sledovaná a riešená.