• Tehotenský test

    Dobrý den pani doktorka,ja mam 4mesacnu dcerku a teda už sme mali pohlavny styk s partnerom,no mali sme ochranu a teraz mi meska menses 3.den a teda som si spravila tehotenský test a vyšla mi jedna tmava čiarka a jedna uplne slabulinka skoro ju nie je ani vidiet,tak som si spravila aj na druhy den rano test a tam mi vyšla len jedna tmava,moze to znamenat tehotenstvo?Za odpoved vopred vemi dakujem.

    Dobrý deň,
    je to veľmi málo pravdepodobné. Meškanie menštruácia súvisí s hormonálnymi zmenami, obzvlášť ak ešte kojíte.