• Aky mate nazor na angelsound

    , Autor: Lucia7933

    Dobry den, chcem sa opytat aky mate nazor na domaci dopler na odposluch srdiecka? Je to bezpecne pre plod? Som akt.v 14 tt ale po dvoch MA a stale aj po sone u dr.mam o par dni strach ci je vsetko ok…tak uvazujem nad angel sound, verim ze by ma to dost upokojilo, hlavne pred dalsim sono vysetrenim…dakujem za nazor

    Dobrý deň, tento mini prenatálny odposluch funguje na podobnom princípe prístrojov, ktoré na počúvanie oziev plodu používame my. Aj keď chápem Vašu negatívnu skúsenosť s predchádzajúcim tehotenstvom, ak boli výsledky všetkých vyšetrení v poriadku, nemusíte sa obávať. Plodu tým určite neublížite, toho sa nemusíte obávať.