• Silný kašeľ v tehotenstve

    , Autor: kk111

    Dobrý deň, chcem Vás poprosiť o radu. Končím 34tt a už dva týždne ma trápi kašeľ. Minulý týždeň sa to ešte dalo zvládnuť, ale tento už ma začali bolieť priedušky, tak som dnes išla k svojmu obvodnému lekárovi a dal mi antibiotiká kvôli tomu, že aby som si tým kašľom nespustila pôrod. Som na prst otvorená, tak ma to celkom vyľakalo.. Je problém, že som už otvorená? Je vyššia pravdepodobnosť? Je pravda, že ten kašeľ je dosť silný, hlavne ráno, až ma rebrá bolia.

    Dobrý deň, v 34. týždni tehotenstva môže byť bránka pre prst otvorená, závisí od dĺžky krčka ako aj ostatných faktoroch. Nemusí to predstavovať žiadny problém. Riaďte sa odporúčaniami Vášho obvodného gynekológa, ktorého pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte.