• Tehotná?

    , Autor: Nunulll123

    Dobrý deň, mam otazku. Mam 17 rokov. Mala som prvy pohl. Styk. priateľom sme sa prvýkrát pokúšali o pohl.styk. Ale nejak to ani poriadne nešlo dnu,takže to bolo len na začiatku a nevnikol do mňa. A mali sme aj kondóm a priateľ sa spravil mimo mňa potom. No odvtedy ma nejak bolí v podbrušku a neviem z čoho to môže byť. Mala som v tedy plodné dni podla kalendára a pár dni pred ovuláciou. Neviem či to mám z tych stresov, že čo ak aj ked to je málo pravdepodobné podla mna, keďže sa do mna nespravil ani nič. A kondom sme aj kontrolovali a aj správne nasadili. Na konci sme doňho aj napustili vodu, či nahodou nie je pretrhnutý a nebol. Z coho to môže byť? A este mam otazku, či sú uz nejake spermie v tej predejakulacnej tekutine ked sa predtým ani nespravil. A myslíte, že môžem byť tehotná, ked sa vlastne nic take nestalo? A už 4 den ma pobllieva v podbrusku. Menzes mam dostať až 9.6. Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň, v prostatickom sekréte (predejakulačnej tekutine) sa nachádzajú spermie. Pri použití bariérovej antikoncepcie (kondómu) je tehotenstvo veľmi málo pravdepodobné. Bolesti v podbrušku môžu znamenať blížiacu sa menštruáciu a sú ovplyvnené aj stresom a novou skúsenosťou. Odsledujte si to. Pri meškaní menštruácie viac ako 10 - 14 dní ako aj v prípade akýchkoľvek ťažkostí alebo nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.