• Meškanie menštruacii

    , Autor: Viktoria1

    Dobry večer,Pan doktor som pomaly 6 mesiacov od pôrodu, rodila som sekciou a prvá menštruacia mi prišla prvy krát 3 mesiace po pôrode to je 30.3. A minuly mesiac teda 30.4. mi neprišla mam to nejak riesit alebo?len čakat?
    Ďakujem pekne pekny večer.

    Dobrý deň, menštruačný cyklus po pôrode je individuálny u každej ženy. Záleží tiež od toho, či žena kojí. Nemusíte mať ešte pravidelný menštruačný cyklus. Samozrejme, za predpokladu nechráneného pohlavného styku sa tehotenstvo vylúčiť nedá, predpokladám však, že ste boli dostatočne poučená a najmä tým, že ste po cisárskom reze používate pri pohlavnom styku ochranu. Ak nemáte žiadne ťažkosti, odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.