• Menštruácia po kyretáži

    Dobrý deň
    Prosím vás chcela som sa opýtať.Som šesť týždňov po kyretáži a ešte som nedostala menštruáciu.Pred dvoma týždňami sme mali s priateľom pohlavný vstyk je možné že som otehotnela ? Dá sa to aj bez prvej menštruácie?Test je negatívny.
    Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň, menštruácia sa zvykne dostaviť cca 4 - 6 týždňov od výkonu. Ak ste mali nechránený pohlavný styk, tehotenstvo sa vylúčiť nedá. Pre tehotenstvo je potrebná ovulácia, nie menštruácia. Odsledujte si to. Pri ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.