• menzes po kyretáži

    , Autor: Iba Ja

    Dobrý den, bola mi robená hsk+kyret kvôli častým a dlhým menzes. Prvá menzes po zákroku bola, ako mi Dr. povedal, slabšia aj kratšia, teraz mám dalšiu, dostala som ju na 25.den, čo je u mna bežné, ale je dost silná, už tretí den mám silnejšie krvácanie..suvisí to nejako so zákrokom, je to po kyrete normálne, alebo to už nijako nesuvisí? Čakala som skôr, že budem mat slabšie menštruácie. Histol. v poriadku, žiadne myomy, polypy. Mám 39 r. vdaka

    Dobrý deň, intenzita menštruácie sa aj napriek zákroku nemusí zmeniť, u niektorých žien je všetko v poriadku aj napriek tomu majú silnejšie menštruácie. Odsledujte si to, pri akýchkoľvek ťažkostiach alebo nejasnostiach navštívte Vášho obvodného gynekológa.