• Meškanie ms

    , Autor: lola555511

    Chcem sa opytat, posledne 4 tyzne boli pre mna dost stresujuce (matura, prijimacky) a menstruacia mi uz meska 18 dni, mala byt 1.6., tehotna - urcite nie, styk nebol. Nikdy sa mi nic taketo nestalo, a na gyn. prehliadke v marci vsetko v poriadku. Chcem sa teda opytat ci mam este pockat na ms alebo uz navstivit lekara, pripadne aky by bol postup v mojom pripade, Ďakujem.

    Dobrý deň, menštruačný cyklus je výrazne ovplyvňovaný rôznymi faktormi, hlavne stresom. Môže sa stať, že Vám jeden mesiac aj vynechá, ak bol veľmi stresujúci. Pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade akýchkoľvek nejasností navštívte Vášho obvodného gynekológa.