• Menstruacia po týždni

    , Autor:

    Dobry deň , mávam posledné mesiace problem s menstraciou byvam v zahraničí už dva roky no keďže tu nemám dobrého lekara by som sa chcela opýtať vás .. posledné štyri mesiace konkrétnejšie som dostávala menštruáciu o dva týždne skôr , mala som dosť stresu tak som myslela že to bude dôvod , no teraz sa mi to upravilo spat , mávala som menštruáciu normálne každé štyri týždne , no znova dá to nejako zvrtlo a mám menštruáciu už dá sa povedat krvácanie po týždni , môžete mi dať nejakú pomoc čo robiť? Či je to niečo vážnejšie ? Mávala som problem s cystami , mala by som vyhľadať lepšieho lekara ? Mala som bolesti už po menstruacii a aj počas nej skoro každý deň . Budem veľmi rada ak mi odpíšete , ďakujem , Lucia

    Dobrý deň, ťažko sa len na základe Vášho opisu k celej situácii objektívne vyjadriť. Menštruačné krvácanie každý druhý týždeň je pomerne časté. Nemusí sa jednať o nič vážne, ale už len ten samotný fakt Vás musí dosť obmedzovať. Stres je významným faktorom ovplyvňujúcim menštruačný cyklus, no môžte byť pod vplyvom viacerých faktorov, ktoré môžu takto ovplyvniť častosť menštruačného krvácania. Treba si to odsledovať, pri pretrvávaní ťažkostí alebo v prípade nejasností by som navštívil obvodného gynekológa.