• Krvacnie

    , Autor: KsT1

    Dobry den uz mam asi 3 mesiace problem s krvacanim nonstop vacsinou mam tak tyzden pauzu od krvacania alebo spinenia lekar mi dal liecnu zabrala len na mesiac teraz mi dal capiky ialuna ale druhy den liecby som zala krvacat mam ich dalej uzivat alebo pockat kym prestanem krvacat ( pricinou krvacanie je asi pohlavny stik po dlhsej dobe a neviem sa toho zbavit a ani gynekolog nevie len mi dava stale lieky)

    Dobrý deň, keďže nepoznám žiadne bližšie okolnosti, výsledky vyšetrení, informácie ani okolnosti, neviem sa Vám bližšie objektívne vyjadriť. Spomínané prípravky neriešia príčinu krvácania, iba upravujú a posilňujú sliznicu pošvy. Odsledujte si to. Ak bude krvácanie pretrvávať, navštívte Vášho obvodného gynekológa. Ak si ten nebude dať vedieť rady, odporučí a odošle Vás na vyššie, nemocničné, pracovisko.