• Antikoncepcia a jej ucinok

    , Autor: tana-4

    Dobry den uzivam antikoncepciu leverette a chcela by som sa opytat ci sa nejakym sposobom znizuje jej ucinok ked je teraz von tak teplo a ja si napr. vezmem celý blister do kabelky. Skodi nejako teplo HAK? Pretoze ju beriem okolo 18 a vtedy idem vacsinou niekam von a pre to beriem blister cely so sebou do kabelky. Dakujem za odpoved

    Dobrý deň, tabletky hormonálnej antikoncepcie by sa mali uchovávať pri teplote do 30 °C. Ak nebudete držať blister na priamom slnku a nedôjde k poškodeniu tabliet, účinok antikoncepcie sa nezníži.