Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Necitlivost

    Dobrý deň, som v 14tt a už asi 2 týždne pociťujem, že keď ležím alebo spim na pravom boku, prestanem si cítim akokeby druhý ľavý bok a svaly okolo neho. Potom keď sa dám na chrbát cítim ako sa mi to tam vracia a mam tam také mravencenie. Pobolieva ma aj v lavo v podbrušku, aj keď zdvihnem nohu cítim mierne pobolievanie ľavej strany. Mam tam aj jazvu po laparoskopii. Co by to mohlo prosím vás byť?

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Určite tieto problémy konzultujte aj s Vašim lekárom. Môže to však mať súvis s jazvou v podbrušku a okolitými mäkkými štruktúrami, ktoré sú vzájomne pospájané svalovými fasciami. Vyhľadajte fyzioterapeuta, ktorý Vám vyšetrí jazvu či nie je aktívna.

    Držím palce. Pekný deň