Poradňa fyzioterapeuta

Na vaše otázky odpovedá Mgr. Lucia Madejska.

Viac informácií o odborníkovi sa dozviete tu.

  • Cviky na reflux

    , Autor: Alezia

    Dobry den, dcera ma 5 rokov, uz dlhsie bojujeme s kaslom, odrhanim a laryngitidami. Zo všetkych vysetreni nam vyslo, ze tieto problemy jej sposobuje pravdepodobne reflux. Dočitala som sa, ze existujú špecialne dychove cvičenia pre deti na posilnenie zvieraca pažeraka, resp. branice. Mate s tym prosim nejaku skusenost a ak ano, mohli by ste mi popisat nejaky konkretny cvik, ktory by sme mohli zacat praktizovať? Ďakujem.

    Odpovedá: Mgr. Lucia Madejska

    Dobrý deň.

    Áno, existuje taká metóda v rámci rehabilitácie. Bohužiaľ, ja sa jej nevenujem. Vyhľadajte špeciálne pracovisko kde sa tomu venujú. Držím palce.

    Pekný deň