Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • čmaranie

    Dobry den,mam 12 ročneho syna,ktory ma sklony neustale nieco niekam pisat a to na ukor skolskych uloh. V skole nepise co ostatny,ale namiesto toho kresli do zosita,po obaloch,lavici,stolicke,vsade.ma potom plno poznamok,pokarhanie...Nepomaha dohovaranie,prosby,hrozby,nic....Stale nici skolsky majetok,lavice,stolicky aj v bloku vytah,steny....su z toho problemy so susedmi aj s ucitelmi.Nestiham mu dokupovat sk.pomocky,obaly,zosity,knihy ma vzdy znicene.Potrebuje můj syn psychologicku pomoc?...dakujem.

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    Podľa môjho názoru by bolo vhodné, keby ste navštívili detského psychológa. Možno je to len koníček vášho syna, no možno je za tým aj niečo iné a týmto spôsobom na to upozorňuje.