Poradňa detského psychológa

Na otazky odpovedá psychologicka.

ARCHÍV: Poradňa uzamknutá

  • rada predskolaka

    , Autor: kajka82

    Mala by som navstivit psychologa ak moj 5 a pol rocny syn.Sa nevie sustredit ak ma neco spravit.Chodime k logopedicke a nevie chvilu kludne sediet,alebo ak sa ho spitam co bolo v skolke tak on nevie, on si nepameta.Podla mna sa nevie sustredit.Neviem ci v jeho veku to je v poriadku.Dakujem za odpovet.

    Odpovedá: Mgr. Miroslava Zimányiová

    V neprítomnosti syna sa môžete o tom pozhovárať aj s logopedičkou, ako ho vníma ona, či je to už príliš alebo je to primerané jeho veku. Mala by to aspoň orientačne vedieť posúdiť a doporučiť vám, čo treba urobiť.