Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Pad s kočika

    Dobry vecer, mam 10mesacne dietatko a dnes vecer som ju uspavala v športovom kočiku chcelo sa jej hrozne spinkat…a ako uz zaspinkavala tak zacala kaslat tak som jej hned podala vodu a ona neviem v akej rychlosti sa posadila a dala sa na kolena a zacala skakat v kočiku dufam ze chapete ako to myslim????a ona sa prevratila aj a kocikom na zem bola v kociku a nespadla uplne na zem ale na vrchnu casť v kočiku takze bola v nutri kociku a tak sa prevratila s nim na zem ????,padla na brusko,na zemi mame koberec …
    Zacala plakat utesila som ju ukludnila sa dala som jej vodicku napit hra sa chvilu s hrackami…pozrela som ju celu nema ani modrinu nic cervene aj som jej tlacila brusko pozrela hlavicku nema nic ani hrčku nic modrinove ci cervene ani neplakala ked som ju pozerala bola hore asi 20min a uspala som ju chcela spinkat ale preto lebo bola uz dlho hore a bola velmi unavena spravala sa normalne vypila pekne aj mliecko ani svetlo jej nerobi zle uplne normalne ako pred tym…mam sa toho obavat padla mi prvy krat takto?pekne spinka ako pred tym nic sa nezmenilo nebola ani malatna len unavena lebo bola dlho hore …Dakujem pekne za odpoved

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Myslím, že to nebolo vážne, podľa Vášho popisu. Bude v poriadku. S pozdravom doki Katka