Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Odklad MMR očkovania

    Dobrý deň.
    Syn má 17m a kvôli rôznym chorobám sme stále posúvali očkovanie. Naposledy bol chorý skoro pred mesiacom ale občas sa stane, že zakasle raz dvakrát denne, prípadne po novom aj kychne, čo ale pripisujem tomu, že sme stále von a je jar. Nemá plny nos a žiadne sopliky ani teploty. Myslíte, že sa môže do týždňa očkovať ? Mám volať lekárke alebo čakať.
    Ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Áno, myslím si, že sa môžte ozvať Vašej pani doktorke. S pozdravom doki Katka