Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Afta

    , Autor: Vanya

    Dobrý deň prosím vás mám
    Dcéru ma 2 mesiace a vytvorila sa jej afta v ústach chcem sa spýtať čo jej na to prosim vás na to pomôže ? A kedy to vie zmiznúť ? A z čoho vlastne afta vzniká ďakujem.

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Dobrý deň! Keďže to nevidím, neviem sa k tomu vyjadriť. Ešte som sa nestretla s aftou u tak malého dieťaťa. Skôr mávajú deti žabku alebo iné zmeny v pusinke, ale nie afty. Samozrejme na sto percent to vylúčiť nemôžem, ale neviem sa vyjadriť k liečbe, keď nevidím nález. S pozdravom doki Katka