Pediatrická poradňa MUDr. Kataríny Legrand

Na vaše otázky odpovedá MUDr. Katarína Legrand, alias OkiDoki, pediatrička  a mama dvoch dcér. Je autorkou úspešnej knihy Pediatra pre zvedavých rodičov.

  • Cysta na hlave

    Dobrý deň. Ja by som sa chcela opýtať, synovi vyberali minulý rok nezhubnú cystu z hlavy,odstránili ju úplne a povedali,že už by sa to nemalo opakovat. Neprešiel ešte ani rok a máme novú ktorá nám znova rastie rýchlo. Chcela by som sa opýtať,že či sa to môže opakovať,keď odstránili vlastne mu všetko predtým alebo to môže byť závažnejšie. ďakujem

    Odpovedá: MUDr. Katarína Legrant

    Prajem pekný deň! Toto je pomerne špecifická otázka a, keďže nemám dostatočnú skúsenosť s podobnými deťmi, netrúfam si vyjadrovať sa k tomu. Je to otázka na neurológa alebo na neurochirurga, ktorí s takýmito diagnózami pracujú. Držím Vám palce, nach sa to zvládne, čo najlepšie. S pozdravom doki Katka