• Plodová voda pri veľkej potrebe v 25 týždni tehotenstva

    Dobrý deň je možné že by mi uniklo trošku plodovej vody pri tlačení na veľkej potrebe ? Alebo nemusím sa báť keď tlačím na veľkej potrebe že by mi trošku plodovej vody uniklo ? Pretože keď som bola na veľkej potrebe som cítila že niečo tečie zo mňa ale tak samovoľne neviem či to bol moč alebo plodová voda. Ďakujem za vašu odpoveď

    Dobrý deň,
    takmer na 100% to bol moč, to sa stáva, že pri zatlačení unikne trocha moču. Plodová voda uniká bez zalačenia stále a skoro vždy vo väčšom množstve.