• Kedy sa snažiť o bábätko?

    Dobrý deň,chceli by sme sa s manželom snažiť o bábätko. Ja mam však zvýšenú imunológicku reakciu na jeho spermie a on nemá zrovna ideálny spermiogram. I napriek tomu sa nám vždy podarilo otehotnieť, žiaľ som potratila, okrem 1 tehotenstva, z ktorého mame zdrave dieťatko (prirodzene splodene). Ja momentálne beriem lieky aby sa imunita stiahla a on uziva vitamíny, môžme sa snažiť prirodzene. Chcem sa Vás spýtať, v takomto prípade, je dobré snažiť sa i tak každý druhý deň ako sa všeobecne odporúča alebo kvôli imunológii je potrebné sa snažiť až keď mi vyjde pozitívny ovulačný test 2-3 dni po sebe? Vzhľadom k jeho spermiogramu je v poriadku sa snažiť aj 3 dní po sebe? Alebo vzhľadom k diagnózam kedy a ako často sa treba snažiť?Ďakujem vám za radu vopred. Prajem pekne sviatky.

    Dobrý deň,
    odporúča sa mať styk čo najčastejšie, avšak ideálne je vtedy, ak na to máte chuť, robenie detí nasilu prináša vážne psychické problémy. Normálne žite a berte odporúčané lieky a tehotenostvo sa dostaví.