• Bolesť v pravom boku

    Dobrý deň,som 16 tt už pár dní mám bolesti v pravom boku. Hlavne také pichanie a ťah. V noci som sa nemohla ani poriadne postaviť ale keď som sa prekonala tak po chvíľke to bolo lepšie ale stále v boku ťahá a pichá dole smerom do podbruška. Miestami mám pocit akoby som mala natiahnutý sval. Zhoršuje sa mi to skôr v kľude ako pri pohybe.Je to spôsobené tehotenstvom alebo mám zájsť na pohotovosť?

    Dobrý deň,
    nerozumiem, prečo by ste mala ísť na pohotovosť, máte svojho gynekológa aj svojho praktického lekára, ktorí Vás vyšetria a určia príčinu bolesti. S najväčšou pravdepodobnosťou sa jedná o naťahovanie väzov maternice pri jej raste, alebo vyžarovanie bolestí z chrbta.