• Bolesť v pravom boku vystrelujuca do nohy

    , Autor: Lenik1999

    Dobrý deň, som v 19tt a trápia ma bolesti v pravom boku. Bolest vystreluje do pravého podbruska a zároveň pravej časti krížov, odtiaľ sa šíri niekedy aj do pravého stehná a lýtka. Nejaké rady ako si pomôcť? Je to z roztahovania maternice, alebo z ortopedickej oblasti ?Poprípade hrozí mi potrat ? Ďakujem za odpoveď

    Dobrý deň,
    skôr to vyzerá na príčinu v močových cestách, je možné, že máte rozšírenú panvičku obličky, čo je v tehotnosti častý úkaz, pretože je znížená pevnosť steny močovodu. Pátral by som týmto smerom, ultrazvuk obličky a vyšetrenie moču,.