• Zaznam CTG

    , Autor: Kika779

    Som v 31tt. Chodím na rizikové. Dnes na CTG zázname podľa údajov bolo FHR 130-135, 2xvar.decel, pred týždnom som to nemala. 1x tonizácia, ale to som mala aj pred týždnom. Doktorka povedala, že CTG je dobré , ale ja mam teda strach či to nie je niečo zlé.. Prietoky v poriadku, plodovej vody dostatok. Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    mám iba veľmi málo informácii na vyhodnotenie celkového stavu Vášho plodu. Prečo sa takto skoro robí CTG, prečo sa nerobí CTG s počítačovou analýzou, ktoré je pre sledovanie gravidity teraz štandardom. Ak posúdila lekárka krivku ako normálnu, potom nie je dôvod o tom pochybovať.