• Menštruácia počas dojčenia

    Pekný deň, chcem sa opýtať,bola som takmer 7 mesiacov po pôrode a ráno ma chvíľku pobolievalo podbruško veľmi slabo,do obeda som dostala menštruáciu,bola celkovo slabá celý cyklus pred otehotnením to bolo inak, dĺžka však bola rovnaká ako pred tehu, ďalší mesiac sa menštruácia už nedostavila, stále kojim,cez deň už menej keďže syn papa tuhu stravu,v nocí kojim častejšie.Je tento jav normálne alebo zájsť k svojmu gyn? Tehu test som si neurobila, nechcem zbytočne stresovať.Dakujem ????

    Dobrý deň,
    ak sa nechránite, samozrejme môžete byť aj tehotná, dojčenie nie je 100% ochrana.
    Zakrvácanie počas dojčenia je normálne, často býva iba nepravidelné krvácanie, všetko závisí aj na frekvencii dojčenia a na vašej telesnej konštrukcii.