• PROBIO-FIX INUM TRIM 3

    , Autor: SimGas

    Dobrý deň p.doktor som v 29tt.tehotenstva a picham si Clexane 0,4ml denne, užívam Magnerot 2x1, Devit 2000 1xdenne, AC.folicum 1xdenne a Tardyferon 1xdenne. Čítala som že je vhodné užívať aj PROBIO-FIX INUM TRIM 3. Je to nutné užívať alebo nemusí sa to. Ake to má výhody užívania? Ďakujem za odpoveď.

    Dobrý deň,
    uvedený preparát obsahuje probiotické kmene baktérií, čo nie je v tehotnosti na škodu, lebo chránia imunitu v čreve. Existujú práce, ktoré dokazujú, že ak matky v tehotnosti prijímajú živé probiotické baktérie, znižuje sa tým riziko astmy u detí v budúcnosti.
    Ale kvasená kapusta a živé jogurty sú tiež dobrým zdrojom probiotických baktérií, už farmabiznis živíte dostatočne.