• asymetricky plod

    Dobry den,chcela by som sa spytat na vas nazor, vysledky mojich prietokov v 35/1.Mam obavy vraj je plod asymericky ma velku hlavicku a male brusko. Znamena to ze je plod zle vyzivovany,bude poskodeny?Som diabeticka ale kompenzovana.Co by ste mi odporucili.Dakujem velmi pekne za odpoved.

    BPD -36/6
    HC-36/2
    AC-32/6
    FL-35/1
    KV-35/2
    FW-2395g
    1. RI:0,72 2. RI:0,66
    F:139 F:129
    BFC-O

    Dobrý deň,
    je potrebné ultrazvuk zopakovať za 14 dní, či plod narástol, okrem toho je vhodné sledovať množstvo plodovej vody. Doležitá je hlavne dynamika, či plod rastie, z jedného vyšetrenia sa nedá robiť závery.