• Beznádej

    Dobrý deň.Potrbujem súrne Vašu radu,lebo už neviem ako.Som v 23 tt a od zaciatku tehotenstva sa mi objavuje kvasinkovy zápal.Lekar mi predpisuje macmirol,ale nezaberá,skúšala som aj výplach rosalgine.Bojím sa že dietatku to poškodí a k tomiu mám ešte aj placenta previa.Prosím odpovedzte mi čo najskôr.Vopred ďakujem.

    Dobrý deň,
    kúptei si dve balenia canesten vaginálny krém, je plne v tehotnosti bezpečný a účinný. Liečba musí byť dlhodobá, aspoň 14 dní. A potom si kúpte vaginálne tablety lactovag na posilnenie imunity pošvy a berte ich do konca gravidity.