Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského

Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
18,513 otázok

Na vaše otázky týkajúce sa pôrodníctva a gynekologických  problémov odpovedá  Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH., prednosta II. Gynekologicko-pôrodníckej kliniky LFUK a UNB , Fakultná nemocnica Ružinov, Bratislava.

 

Poznámka: Poradne odborníkov nemôžu v plnom rozsahu nahradiť osobnú návštevu lekára či priamu intervenciu odborníka.

Sponzor poradne: Gynekologicko-pôrodnícka poradňa gynekológa Jozefa Záhumenského
 • stana

  , Autor: Registrovaný používateľ

  dobry den pan doktor Dnes som bola na sono pretoze som tehotna a na prvom sone mi lekarka povedala ze plod nezije tak som lekara poprosila este o jedno vysetrenie vysledok bol nasledovny uterus v AVF v cavum uteri susp.plodovy vacok o priemere 0,7 cm v oblasti prednej steny susp. submukozny myom prominujuci do dutiny uteru o priemere 26mm nad nim struktura imponujuca ako hematom v dutine uteru o priemere 13mm PO normalnej velkosti a struktury v oblasti pravych adnex bpn LO normalnej velkosti so strukturou inponujucou ako corpus luteum v CD male mnozstvo volnej tekutiny mohli by ste mi vysvetlic co to znamena pre tehotnost dakujem

Podobné otázky

 • Tehotenstvo

  , Autor: Viktorka1

  Dobrý den som v 17 týždni tehotenstva a mam kŕčovite bolesti v podbrušku občas až take pichanie mam pocit ako keby som mala dostať menštruáciu už asik týždeň užívam clexan 0,4 a progestanalle 200mg jemu ráno a jednu večer. Sú takéto bolesti normalne?

  Odpovedá: Prof. MUDr. Jozef Záhumenský, Ph.D., MPH.

  Dobrý deň,
  krčovité bolesti nie sú normálne, občasné pichanie áno. Ak by sa bolesti opakovali a boli intenzívne, je potrebné vyšetrenie, najmä ak by sa pridalo aj krvácanie.