• Vitamín D-Vigantol

    Môže sa Vigantol 1-2 kvapky brať v tehotenstve, aj na jeho začiatku? Či kúpiť si radšej vitamín D od Jamieson? V krvi som mala D3 len 6 (norma je 30-80), treba ho doplniť? Ca je v norme, cholesterol až 6,5.

    Dobrý deň,
    vitamín D je v tehotnosti bezpečný, je to jedno aká firma.
    Hladiny vitamínu v krvi kolíšu v závislosti od stravy, slnka a iných okolností, stačí vyvážená strava. Cholesterol je v tehotnsoti zvýšený vždy.