• hydroceptalus int. ??

    chcem sa opytat.. som v 23 tyzdni tehotenstva... doktor mi povedal ze je nieco z babetkom.. poslal ma na jedno vysetrenie.. kedze som nan objednana az o niekolko dni..rada by som uz vedela co sa deje. viete mi pomoct a vlastne poradit co to vlastne to hydroceptalus int je,??..
    chcem vediet co sa s mojim babetkom deje.. mam strach.. a viem ze je to nieco vazne..
    da sa s tym nieco robit? pocula som ze mozem mat babetko postihnute.. je to pravda?taktiez mi povedali ze budem musiet dat preco babo.. som v strese.. a chcela by som aspon priblizne vediet o co sa jedna.. prosim.. o radu..

    Dobrý deň,
    hydrocefalus internus znamená rozšírenie mozgových komor, závisí na stupni a závažnosti. Vačšinou je to iba náhodný nález a nič neznamená, ale može to byť začiatok komplikácii. Viac Vám k tomu nemožem napísať, lebo som nevidel ten ultrazvukový nález.