• unik mocu?

    dobry den pan doktor.chcem sa spytat.som v 33tt a mavam stale mokre nohavicky,niekedy presiakne aj na nohavice.sem tam je to biele ako vytok,ale vadsinou priesvitne zo zapchom.moze to byt,len taky silny vytok,alebo unik moca alebo odtejkanie plodovej vody?mavam obcasne niekedy kazdy den pichanie na pravom boku,v noci,ked sa otacam az krce.je to len roztahovanie maternice?a tlaky na spodku v okoli pyskov a hrazdy a ked sa postavim tak ma taha brucho na spodku je to bezne?dakujem.

    Dobrý deň,
    možu to byť všetky uvedené možnosti, dajte si vložku a ak sa premočí navštívtegynekologa.
    Občasne pichanie vpodbrušku je v tehotnosti normálne.