• Pôrod po 3 predchádzajúcich sekciách OPAŤ.

    Ešte chcem vedieť,po akom čase od poslednej /3./sekcie môžem najskôr otehotnieť? Nemohli by ste mi ešte dať nejaký typ na nejakú lepšie vybavenú slovenskú pôrodnicu so skvelými odborníkmi? Dakujem

    Dobrý deň,
    :) najlepšia slovenská porodnica je v Břeclavi a Hainburgu, odkedy zrušili povodný Koch a moje milované Podunajské Biskupice.
    Po 3. sekcii by ste nemala otehotnieť vobec, ale viem si predstaviť úspešnú tehotnosť aj porod. Počkať by ste mala minimálne rok od operácie.