• Hranicne hodnoty

    dobry den,
    Som v 22 tyzdni tehotenstva a naposledy ked som bola u lakara na ´velkom ultrazvuku´ v 21 tyz. tak mi povedali, resp si povedali medzi sebou, ze su tam hranicne hodnoty pri merani hlavicky, nieco take ze je mala.ked som sa na to pytala, lebo som sa dost zlakla kedze sme sa o babtko snazili rok, tak mi povedali, ze sa nemam bat, ale nic viac. Ale doktor si pre istotu vytlacil fotku a poznacil aj do tehot.knizky nieco ze 9,7mm
    Chcela by som sa teda opytat, co to vlastne znamena, ci by som sa mala niecoho obavat a ci nieco hrozi babatku.
    Velmi pekne dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    naozaj Vám nepomožem, pretože netuším o čo ide. Ale v zásade hraničné hodnoty je výraz pre niečo, čo je ešte normálne.
    Predpokladám, že sa o nič vážne nejedná, inak by Vás poslali na ďalšie vyšetrenia.