• Pseudomonas

    dobry den,pan doktor,prosim vas o radu.Som v 37t.t.,robili mi vyter kultivaciu,vysledok pseudomonas a.Lekar mi dal Macmiror vag.tabl. a mast.Co je to ten pseudomonas,moze sposobit nejake komplikacie?Treba sa pocas liecby vyhnut sex.styku?Dakujem za odpoved

    Dobrý deň,
    pseudomonas je síce málo častá ale bežná pošvová flora, v pošve nerobí žiadne komplikácie. Osobne by som to ani neliečil. Sexu sa nevyhýbajte.