• Bolesti prs

    Dobry den...Chcela by som sa len opytat preco niekedy ma bolia prsia pred menstruaciu tak,ze sa ich niekedy nemozem ani dotknut a niekedy nebolia vobec. Niektory mesiac mam bolesti a inokedy nie... Zavisi to od buducej ovulacie,ci sa dostavi alebo od coho? Dakujem....

    Dobrý deň,
    áno je možné, že máte nepravideľnú ovuláciu a niekedy sa nevylučuje progesterón, ale nemusí to byť pravda. Prsníková žľaza može reagovať v čase rozne na hormonálne stimuly.