• otehotnenie

    dobry den,mam 21 rokov a moj manzel ma 27 rokov.snazime sa o babetko od minule roku od maja.Byvala som dost casto prechladena a mavala som zvadceny jeden vajecnik,skoro stale mavam nepravidelnu menstruaciu.Moze nepravidelna menstruacia ovplivnit tehotenstvo? ako mam liecit nepravidelnu menstruaciu?brala som antikoncepciu cilest a davala som si pichat vitaminove injekcie ktore mi odporucila moja byvala gynekologicka.Antikoncepciu som prestala brat asi v marci minuleho roku.MOJ manzel je byvali motorkar.moze aj to ovplivnit otehotnenie?PRED PAR dnami som bola na vysetrenie u gynekologa aby mi pomohol otehotniet a povedal ze by mi odporucil ist na prefuk a aj na ultrazvuk brusnej dutiny. a robil mi nejake vysetrenia a objednal ma o 3 tyzdne na kontrolu.

    Dobrý deň,
    ešte neuplynul ani rok, nie je potrebné žiadne vyšetrenie. Ak máte nadváhu určite je vhodnáuprava hmotnosti, zdravý životný štýl a pravideľný sex. Do roka sa to podarí aj bez liekov.