• Pohlavie

    Dobry den som v 21 tt a uz dvaja lekari mi potvrdili,ze budem mat chlapca.Aj na 3D aj na normalnom ultrazvuku je to uz naozaj 100%.Mam doma dvoch chlapcova velmi by som si priala dievcatko.

    Dobrý deň,
    paráda. Vaša vnútorná nespokojnosť s pohlavím dieťaťa mu robí veľmi dobre už v maternici. Preto som tak rád, keď sa kolegovia vyťahujú svojími "schopnosťami" a matke vykvávajú pohlavie plodu bez ohľadu na okolnosti.