• problemy so srdcom

    Dobry den,
    mam 25rokov,momentalne som v Anglicku a zistila som,ze som tehotna,pravdepodobne zacinam 3ti mesiac,mam vsak obavy,pretoze mam probemy so srdcom, aj ked som nikdy nebola na ziadnom vysetreni. sem-tam sa vobec nemozem nadychnut a velmi ma picha srdce a bolest vystreluje do ruky.myslite,ze to moze ohrozit moje tehotenstvo alebo samotny porod?
    dakujem
    Maria

    Dobrý deň,
    skutočne Vám na základe tých niekoľko nedostatočných informácii nič rozumné neporadím. Ak máte potiaže s dychom navštívte lekára.