• Maitalon

    Dakujem pekne za odpoved.Pan doktor,prosim ochrani Ma Maitalon i pred Osteoporozou?kedze uz som v predcasnej menopauze
    Dakujem pekne

    Dobrý deň,
    maitalon obsahuje dostatočné množstvo estrogénov aby robil prevenciu osteoporózy. Ak máte indikované podanie antikoncepcie, skúste požiadať revízneho lekára o úhradu, ale v tejto krajine sa obávam, že to neprejde.