• problem z menstruaciou

    dobry den ja mam viac problemov co sa tyka mojej menstruacie:
    - menstruaciu mavam try krat do mesiaca tak 6-8 dni (raz za mesiac byva dost bolestiva, a som ako v deliriu)
    - vzdy niekolko dni pred aj po menstruacii mavam krvavy vytok, co trva od marca ale v juli a auguste som ho nemala
    - asi rok som brala DUPHASTON,kedze sme sa s priatelom snazili o dieta, ale od januara ho neberiem pretoze pracujem v zahranici a nemam si ich ako vybavit.
    - obcas mam bolesti vajecnikov a prsnikov (mam aj biele bradavky) a citim tlak v podbrusku, neviem ci to nemoze byt aj s toho ze som chuda, mam vysku 160 a vahu v dobrom pripade 46. (v dobrom preto lebo velmi malo jem, nie preto ze by som nechcela ale nie som hladna. beriem aj vitamin B a B complex ale nezaberaju mi).

    keby ste mi vedeli nieco poradit bola by som rada. za odpoved vam vopred dakujem

    Dobrý deň,
    je veľmi pravdepdoobné že máte anovulačné cykly, ale bez vyšetrenia nezistím prečo. Doporučujem kupovať si v zahraničí antikoncepciu a až sa vrátite, absolvujte dokladné vyšetenie, interné vyšetrenie a endokrinnév yšetrenie, ktoré odhalí príčiny nechutenstva a chudnutia.