• Vhodná antikoncepcia

    Dobrý deň, mám 17 rokov a uvažujem o antikoncepcii. Mohli by ste mi poradiť, aká je pre mňa najvhodnejšia?? Zaujímali by ma hlavne typy dvojzložkovej antikoncepcie, lebo zároveň mám aj bolesti a nepravidelný cyklus menštruácie. Ďakujem

    Dobrý deň,
    prezradím Vám tajomstvo, je to úplne jedno.
    Tabletky sú skoro rovnaké, ide iba o firemné ťahy a rozne malé podfuky. Ja osobne som konzervatívny a predpisujem lacnejšie staršie preparáty. Ale je to v podstate dosť jedno.
    Predpokladám, že Vám lekár poradí Yadine, jeanine alebo inú antikoncepciu od firmy Schering, ktorá je dosť agresívna. I keď firma Organon s mercilonom tiež nezaháľa rovnako ako Cilag s Cilestom. :)