• oddialenie menštruácie

    Dobrý deň, z dôvodu dovolenky som rozmýšlala o oddialení menštruácie, pretože zo 7 dňového pobytu, 5-6 dní by som menštruovala. Chcela by som sa informovať aká možnosť by bola pre mňa najlepšia, keďže mám 18 rokov a moja menštruácia niekedy nie je pravidelná. Antikoncepciu neberiem. Ďakujem za odpoveď a prajem pekný deň.

    Dobrý deň,
    doporučuje sa Norethisteron 2x1 tabletka, začať aspoň 5 dní pred začiatkom menštruácie a brať ho až kým nebude menštruácia žiadúca.