• problemy pred menopauzou

    dobry den chcela by som vediet uz cely tyzden mavam silne navaly tepla cez den aj v noci . dnes uz je to lepsie mam uz aj menstruaciu. neviem ci to je priznak pre menopauzou ale menstruaciu mam kazdy mesiac mam 48 rokov. mam myomy na maternici ale mavam pravidelne kontroly u gynekologa. chcela by som vediet vas nazor a informacie ohladom toho co sa deje so mnou. vopded dakujem za vasu odpoved

    Dobrý deň,
    návaly tepla znamenajú pokles hladiny estrogénov, hoci stále máte menštruáciu. Dajte si predpísať hormonálnu substitúciu, situácia sa vyrieši.