• Meškanie

    , Autor: Domcik111

    Dobrý večer prajem. Pán doktor potrebovala by som poradiť. Dňa 19.1 som užila tabletku po (tri dni po menštruácii) Styk bol chránený ale ku koncu som mala pocit že časť ejakulatu sa dostala aj do mňa, preto som tabletku užila. Päť dní na to prišiel tmavý výrok a neskôr krvácanie ktoré trvalo dva dni. Dnes je to ôsmy deň čo mi meškajú, robila som si testy 4 a boli negatívne, dnes mi doktorka pichla vyvolávaciu injekciu, pred tým mi však robila sono. Keď som sa spýtala čo tabletka zabrala povedala áno, znamená to teda na isto že nie som tehotná? Môžem byť pokojná? Ďakujem vopred

    Dobrý deň,
    tehotná nie ste, ale vďaka tablete máte kompletne rozhádzaný cyklus a bude istú dobu trvať než sa to upraví. Dajte si predpísať normálnu hormonálnu antikoncpeciu.