• Krvácanie po styku

    Dobrý deň! Už som zúfalá.. už rok mi trvá problém, že mám špinenie v druhej polovici cyklu. V apríli mi predpísal môj gynekológ Duphaston, užívala som to 3 mesiace - bez efektu. Cyklus mám ináč pravidelný, menštruáciu nemám bolestivú. Vtedy všetky výsledky som mala negatívne. Minulý mesiac sa mi stalo, že po styku som tiež krvácala, stalo sa to 2x a potom vkuse špinenie. Pred 2 týždňami som navštívila znova gynekológa - výsledky zase v poriadku. Vtedy mi povedal, že mám tam slabé cievy, preto to krvácanie. 3x po sebe som bola odvtedy na tzv. “liečbe”, akokeby mi tam spálil tie cievky. Teraz som týždeň pred menzesom, po styku zase krvácanie, potom to špinenie. Nie som obézna, snažím sa žiť zdravo, cvičím, beriem vitamíny.
    Prosím Vás, čo to môže byť?
    Ďakujem pekne za odpoveď!

    Dobrý deň,
    takto sa prejavuje ochorenie krčka maternice, môže ísť o jeho zápal. Bolo by na zváženie odber z krčka okrem cytologie aj na infekcie a prípadne antibiotická liečba.