• Môže ísť o mimomaternicove tehotenstvo?

    Zdravim páni doktor,potrebovala by som poradiť.Moj broblem bol takyto-poslednu normálnu menštruáciu som mala 16.12.2022...V januári na tretí deň mesknia som mala slabo pozitívny TT.O každé dve dni pekne silneli.20.1.2023 som navštívila gynekologicku ktorá mi nepotvrdila tehotenstvo,následne o dve dni som začala špiniť ,ktoré trvalo 3 týždňe aj bolesti v podbrušku som mala.Teraz podľa tej poslednej menštruácie v decembri by som mala byť 14+6tt.Mam mierne pichanie v oblasti vajecnika.Prosim vás môže ísť o mimomaternicove tehotenstvo v tak neskorom štádiu?

    Dobrý deň,
    ak máte stále pozitívny tehotenský test, tak je mimomaternicová gravidita vysoko pravdepodobná a určite je potrebné vyšetriť hladinu HCG v krvi a urobiť podrobný ultrazvuk čo najskôr.