• Streptococus aganciale

    Dobrý deň bol mi zistený s kultivácie streptokok a candida niesom tehotná ale mám neskutočne bolesti pálenie svrbenie každý jeden mesiac sa objaví iná baktéria prv ecoli potom enterococus feacalis a teraz tieto Brala.som veľa lokálnych antibiotíckych capikou maste výplachy a nič nepomáha teraz mám zas toto zo steru inak všetko negatívne europlazmy mykoplazmy aj ostatné stery ..predpisal.mi ampicilinovo nystatinove robené čipky mám ich užívať čítam že sa to nelieci ale naozaj mám problém a ktym príznakom aj žlto zelený výtok masívne dakujem

    Dobrý deň,
    osobne si myslím, že za problémom je kandida a nie streptokok. Asi máte úplne rozbitú imunitu pošvy opakovanými liečbami. Pálenie nemusí ani súvisieť s infekciou ale môže to byť už následok opakovaných podávaní rôznych preparátov.
    Skúste si preliečiť mykozu mas%ťou Jenamazol aspoň 14 dní, potom si dajte probiotické prípravky do pošvy dlhodobo.