• Kvasinky-Mykoza

    Dobrý den,
    rada by som sa na Vas obratila s prosbou o pomoc.Mam 24 rokov som v 4 mesiaci tehotenstva a uz od augusta minuleho roku trpim neustalymi zapalmi mocoveho traktu,neustale sa mi v moci objavuje krv a mam zvyseny pocet aj bielych krviniek.Posledny tyzden som na sebe zbadala zmeny ze palenie,svrbenie a bolesti spodku sa zvacsili a doktor mi stanovil diagnozu kvasinky.dostala som masticku Fungicidin a aplikujem ju 3-4x denne,nemam pocit,ze by moj problem nejak ustupoval a tak by som rada vedela ci nieje nieco ucinnejsie aby som sa uz mohla aspon v klude vyspat.mam sedave zamestnanie a je mi to neprijemne...dakujem za odpoved.Maruška

    Dobrý deň,
    vhodné je dokladné vyšetrenie vrátane kultivácie moči, je možné, že máte zápal močových ciest, z toho máte aj sekundárne zápal pošvy. Močové cesty sa liečia antibiotikami, zápal pošvy lokálne masťou.